Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALTKAR, STRÖARE, SENAPSSKÅL, silver, England, i etui
Slitage, mindre bucklor
359463
2016-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här