Serveringsset i silver

Serveringsset i silver
Serveringsset i silver
Serveringsset i silver
Serveringsset i silver
Serveringsset i silver
Serveringsset i silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, STRÖARE, SENAPSSKÅL, silver, England, i etui

Slitage, mindre bucklor

359463

2016-02-08