Kalkar 3 st

Kalkar 3 st
Kalkar 3 st
Kalkar 3 st
Kalkar 3 st
Kalkar 3 st
Kalkar 3 st

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KALKAR, 3 st, silver, olika mästare, bl.a. Carl Petter Åberg, Arboga 1818, Stephan Westerstråhle 1810 , höjd ca 11-12 cm, vikt ca 135 g

Slitage, bucklor

359467

2016-02-08