Märta Måås-Fjetterström "Täppan"

Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Täppan", vävnad, röllakan, formgiven 1931, signerad AB MMF, 67x47,5 cm

Smärre slitage

359468

2016-02-08