Arthur Heickell

Arthur Heickell
Arthur Heickell
Arthur Heickell
Arthur Heickell
Arthur Heickell
Arthur Heickell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR HEICKELL (Finland, 1873-1958): Höstlandskap med sjö, signerad E Johansson, olja på duk, ca 46x66 cm

359471

2016-02-07