Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
STELLAN MÖRNER(1896-1979): "Röd stol i grönt", signerad Mörner, olja på pannå, ca 32x23 cm
359478
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här