Stellan Mörner

Stellan Mörner
Stellan Mörner
Stellan Mörner
Stellan Mörner

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STELLAN MÖRNER(1896-1979): "Röd stol i grönt", signerad Mörner, olja på pannå, ca 32x23 cm

359478

2016-02-07