Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN WENSTRÖM (1899-1973): "Dah-co-ta boy and his kacina-doll Crow Creek S.D. U:S.A", signerad samt daterad à tergo -64, olja på pannå, 41x33 cm
359482
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här