Sven Wenström

Sven Wenström
Sven Wenström
Sven Wenström
Sven Wenström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN WENSTRÖM (1899-1973): "Dah-co-ta boy and his kacina-doll Crow Creek S.D. U:S.A", signerad samt daterad à tergo -64, olja på pannå, 41x33 cm

359482

2016-02-07