Albert GAmmelgaard

Albert GAmmelgaard
Albert GAmmelgaard
Albert GAmmelgaard
Albert GAmmelgaard

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT GAMMELGAARD (Danmark 1897-1963): Stilleben, signerad och daterad 55, ca 44x53 cm

359483

2016-02-07