Arild Rosenkrantz

Arild Rosenkrantz
Arild Rosenkrantz
Arild Rosenkrantz
Arild Rosenkrantz

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARILD ROSENKRANTZ (Danmark 1870-1964): Motiv från Rosenholms slott, signerad och daterad Arild 1942 NTZ, guache, 33x49 cm

359487

2016-02-07