Marionettdocka

Marionettdocka
Marionettdocka
Marionettdocka
Marionettdocka

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARIONETTDOCKA, 1900-tal, delvis bemålat trä, i form man, dockans höjd ca 70 cm

Slitage

359489

2016-02-08