Sigrid Bensow

Sigrid Bensow
Sigrid Bensow
Sigrid Bensow
Sigrid Bensow

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGRID BENSOW (1882-1954): "Begonia i grön vas", monogramsignerad SB, olja på duk,
intygs à tergo med stämpel "Målad av min hustru Sigrid Bensow intygas Frank Bensow 1950", ca 40x35 cm

359494

2016-02-07