Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGRID BENSOW (1882-1954): "Begonia i grön vas", monogramsignerad SB, olja på duk,
intygs à tergo med stämpel "Målad av min hustru Sigrid Bensow intygas Frank Bensow 1950", ca 40x35 cm
359494
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här