Roland Svensson litografi och frimärken
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Litografi från Tristan da Cunha, signerad och nummrerad 16/200, samt frimärken från Tristan da Cunha, Island, (Roland har ritat förlagorna), samramade, rammått ca 36 x 24 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Med dedikation
359497
2016-02-07