Roland Svensson litografi och frimärken

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Litografi från Tristan da Cunha, signerad och nummrerad 16/200, samt frimärken från Tristan da Cunha, Island, (Roland har ritat förlagorna), samramade, rammått ca 36 x 24 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

359497

2016-02-07