Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Antegubbens stuga", signerad roland S, 1:sta p.t. 1981, färglitografi, ca 24 x 20 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

359498

2016-02-07