OS Helsingfors 1952, Tokyo 1964, Sportauktion

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OS 1950-60-tal - BESÖKARMÄRKEN, 2 st Helsingfors 1952, 3 st OS Tokyo 1964, 2 st, 1 Mexico 1968

Olympic souvenirs badges

Helsingforsmärke med skador

359503

2016-02-27