Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KISTA, Jämtland daterad 1795 märkt PTS, blåmålad med dekor av blommor och listverk i rött, läddika, höjd 47, 96x58 cm, nyckel finns
delvis senare bemålad, slitage, listdel med spricka
359506
2016-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här