Karl Axel Pehrson
2016-02-07
359514
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): 4 st, Exotiska blommor och djur, signerad KA Pehrson -75, 91/360, litografi, 20x28 cm