Vas Gustavsberg

Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg, studiohanden, 1940-50-tal, fajans, målad dekor av blommor, signerad Gustavsbergs studio, höjd 41 cm

Smärre krackelering

359518

2016-02-08