Gudmar Olovson

Gudmar Olovson
Gudmar Olovson

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUDMAR OLOVSON (född 1936): Figurkomposition, signerad och numrerad Gudmar 29/250, färglitografi, motiv ca 32X18 cm

359522

2016-02-07