0S Stockholms olympiaden 1912, Sportauktion

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLYMPIADEN STOCKHOLM 1912, supmuggar, 5 st, nysilver, höjd 9 cm, graverade 14/7 1912,
PROVENIENS: Skytteholms herrgård

Mindre bucklor samt ytslitage

359523

2016-02-27