Roland Svensson färglitografier
2016-02-07
359532
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Ödeshemman Ålands skärgård", "Framlidne August Andersson Långvik Möja", signerade roland S, PT, färglitografier, ca 35 x 27 resp 26 x 18 cm
Ingår i Samling Roland Svensson