Roland Svensson färglitografier
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Ödeshemman Ålands skärgård", "Framlidne August Andersson Långvik Möja", signerade roland S, PT, färglitografier, ca 35 x 27 resp 26 x 18 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
359532
2016-02-07