Roland Svensson färglitografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Ödeshemman Ålands skärgård", "Framlidne August Andersson Långvik Möja", signerade roland S, PT, färglitografier, ca 35 x 27 resp 26 x 18 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

359532

2016-02-07