Dali torrnål med färglitografi
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): "Papillons de l´anti-matiere" ur "La Conquete de Cosmos", signerad oc numrerad E.A., torrnål med litografi, 75x55 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Smärre hanteringsveck
359536
2016-02-18