Dali torrnål med färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Papillons de l´anti-matiere" ur "La Conquete de Cosmos", signerad oc numrerad E.A., torrnål med litografi, 75x55 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre hanteringsveck

359536

2016-02-18