Roland Svensson
Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Decemberdag på Stockholms ström", Segelbåt i ytterskärgården, signerade och numrerade, färglitografier, ca 28 x 22 resp 18 x 14 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Med dedikationer
359540
2016-02-07