Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Decemberdag på Stockholms ström", Segelbåt i ytterskärgården, signerade och numrerade, färglitografier, ca 28 x 22 resp 18 x 14 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikationer

359540

2016-02-07