Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ALVAR AALTO, stolar, 4 st., med svart laminatsits, "Chair 65", runt bord modell "90B", sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd 75, diameter 72 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, bordsskivarn med repor
359541
2016-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner