Alvar Aalto

Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ALVAR AALTO, stolar, 4 st., med svart laminatsits, "Chair 65", runt bord modell "90B", sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd 75, diameter 72 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, bordsskivarn med repor

359541

2016-02-08