Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRJE DORCH (född 1929): Nacka Skoglund - Sveriges bäste dribbler, signerad och daterad Börje Dorch 2003, blandteknik, 41,5x31 cm
359542
2016-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här