Nacka Skoglund Börje Dorch, Sportauktion

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE DORCH (född 1929): Nacka Skoglund - Sveriges bäste dribbler, signerad och daterad Börje Dorch 2003, blandteknik, 41,5x31 cm

359542

2016-02-27