Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repetos Frontgarden", signerad roland S, Sept 1976, färglitografi med krita, ca 47 x 35 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

359545

2016-02-07