Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repetos Frontgarden", signerad roland S, Sept 1976, färglitografi med krita, ca 47 x 35 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Med dedikation
359545
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här