Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, 7 st, tenn, svenska, 1700-tal, diameter 24-40 cm

skador

359547

2016-02-08