Roland Svensson akvarell med täckvitt

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Norrskärgår´n Röder Storskär", signerad roland S, daterad 1980, akvarell med täckvitt, ca 30 x 60 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

359554

2016-02-07