Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Norrskärgår´n Röder Storskär", signerad roland S, daterad 1980, akvarell med täckvitt, ca 30 x 60 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
359554
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här