Gunnar Persson Kronblom, Sportauktion

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNNAR PERSSON (född 1933), Kronblom - Landskamp på Råsunda Sverige-Danmark, signerad Gunnar Persson-94, akvarell, 55x72 cm

Gunnar Persson är en svensk serieskapare.

359558

2016-02-27