Christina Knall färglitografi

Christina Knall färglitografi
Christina Knall färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Riddarholmen och Stadshuset, signerad Christina Knall, ea, handkolorerad, färglitografi, 31x40 cm

359561

2016-02-12