Edvard Rosenberg

Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg
Edvard Rosenberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934):
Vinterlandskap i aftonrodnad, signerad E. Rosenberg,
olja på duk, 68x45 cm

359562

2016-02-08