Ljusstakar 1 par silver Nyköping 1828

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Håkan Dahlman, Nyköping 1828, slitna stämplar, lyrskaft på kvadratisk fot med gallerkant och kulfötter, lösa manschetter, höjd 15 cm, vikt ca 284 g

Smärre skador och bucklor

359569

2016-02-14