Evy Låås färglitografier
Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
EVY LÅÅS (1923-1999): 10 st, Trädgårdsmotiv med blommor och vattenkanna, signerade och daterade Låås 78, samtliga nummerade med upplagan 325, färglitografier, bladmått ca 48x54 cm.
Ingår i Samling Roland Svensson
Zustandsbeschreibung
Oramade
359570
2016-02-08