Evy Låås färglitografier

Evy Låås färglitografier
Evy Låås färglitografier
Evy Låås färglitografier
Evy Låås färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

EVY LÅÅS (1923-1999): 10 st, Trädgårdsmotiv med blommor och vattenkanna, signerade och daterade Låås 78, samtliga nummerade med upplagan 325, färglitografier, bladmått ca 48x54 cm.
Ingår i Samling Roland Svensson

Zustandsbeschreibung

Oramade

359570

2016-02-08