Roland Svensson färglitografi
2016-02-07
359575
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003):"Kärringsundet Eckerö", signerad roland S, 42/45, färglitografi, ca 17x58 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Blekt