John Noel Smith akvarell

John Noel Smith akvarell
John Noel Smith akvarell
John Noel Smith akvarell
John Noel Smith akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): Utan titel, signerad och daterad J Smith -92, akvarell på papper, ca 35 x25 cm

359578

2016-02-07