Takplafond

Takplafond
Takplafond

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKPLAFOND, jugend, 1900-talets första hälft, skärslipat glas, höjd ca 20, diameter 28 cm

Slitage

359584

2016-02-08