Taklampa
2016-02-08
359586
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, teak, 4 ljuspunkter, justerbara höjd, nuvarande ca 70 cm
Slitage