Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LÅS, 5 st, 1700-1800-tal, varav 2 hänglås, bl.a. Polhemslås
Zustandsbeschreibung
Vissa skador, nötta, några maskhål
359592
2016-02-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner