Lås 5 st 1700-1800-tal

Lås 5 st 1700-1800-tal
Lås 5 st 1700-1800-tal
Lås 5 st 1700-1800-tal
Lås 5 st 1700-1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LÅS, 5 st, 1700-1800-tal, varav 2 hänglås, bl.a. Polhemslås

Zustandsbeschreibung

Vissa skador, nötta, några maskhål

359592

2016-02-09