Jerry Roupe

Jerry Roupe
Jerry Roupe
Jerry Roupe
Jerry Roupe
Jerry Roupe
Jerry Roupe

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JERRY ROUPE (samtida): ´´Lågan´´, signerad och daterad Jerry Roupe -99, olja på duk, ca 46x55 cm

359598

2016-02-09