Olle Bonniér
2016-02-09
359599
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (född 1925): Komposition, signerad O Bonnier, 48/150, färglitografi, 40x56 cm