Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSPISTOLER, 1700-tal, ändrade från flintlås, loktagonala kammare, längd ca 39-45 cm
Senare kompletterade,slitage, bortfall, laddstake saknas
359619
2016-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här