Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSPISTOLER, 17-1800-tal, varav en ändrad från flintlås, längd ca 30-36 cm
Kompletterade, slitage, laddstake saknas
359621
2016-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här