Slaglåspistoler 17-1800-tal

Slaglåspistoler 17-1800-tal
Slaglåspistoler 17-1800-tal
Slaglåspistoler 17-1800-tal
Slaglåspistoler 17-1800-tal
Slaglåspistoler 17-1800-tal
Slaglåspistoler 17-1800-tal
Slaglåspistoler 17-1800-tal
Slaglåspistoler 17-1800-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOLER, 17-1800-tal, varav en ändrad från flintlås, längd ca 30-36 cm

Kompletterade, slitage, laddstake saknas

359621

2016-02-09