Toilettedosa silver 1813

Toilettedosa silver 1813
Toilettedosa silver 1813
Toilettedosa silver 1813
Toilettedosa silver 1813
Toilettedosa silver 1813
Toilettedosa silver 1813
Toilettedosa silver 1813
Toilettedosa silver 1813

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TOILETTEDOSA, silver, Adolf Zethelius, Stockholm 1813, rund med trycklock, på locket pålödd oval medaljong med antikiserande motiv, invändigt förgylld, diameter 6,7 cm, vikt ca 118 g

Obetydliga bucklor

359635

2016-02-20