Toilettedosa silver 1813
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 800 SEK
TOILETTEDOSA, silver, Adolf Zethelius, Stockholm 1813, rund med trycklock, på locket pålödd oval medaljong med antikiserande motiv, invändigt förgylld, diameter 6,7 cm, vikt ca 118 g
Obetydliga bucklor
359635
2016-02-20