Miniatyrporträtt

Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

MINIATYRPORTRÄTT, 2 st, 18/1900-tal, signerade A René resp Weigel, kvinnoporträtt, bemålat ben, vardera ca 11,5x8 cm

359636

2016-02-09