Johanne Hellesen studie i olja

Klubbat för:

11 500 SEK

5 000 SEK

JOHANNE HELLESEN (Danmark 1801-1844), studie med rosor, signerad Johanne Hellesen München, olja på pannå, 19,5x25,5 cm

359637

2016-02-09