Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALFRED DE BREANSKI I (England, 1852-1928): Motiv från Cumbrae, signerad och daterad Alfred de Breanski -81, olja på duk, ca 50 x 63 cm
359647
2016-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här