Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets slut, imitationsmåleri, dekor med halvkolonner, lådor, beslag i mässing, invändigt med hyllplan, kulfötter, höjd ca 120, 102x47 cm, nyckel medföljer

Senare äldre beslag

359657

2016-02-09